Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://iniciatyvucentras.eu

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Asmens duomenys

“Iniciatyvų centras” vadovaujasi minimalaus asmens duomenų kiekio tvarkymo principu. Tačiau tam, kad galėtų teikti pardavimo internetu paslaugas, jai būtina tvarkyti asmens duomenis:

 • vardą ir pavardę,
 • pašto adresą,
 • telefono numerį,
 • gyvenamosios vietos adresą,
 • kliento kortelės numerį.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukų politika (cookies)

Kad svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių. Slapukas – tai tekstinis elementas, įrašomas jūsų įrenginyje, kai apsilankote mūsų svetainėje.

Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti jus kitą kartą apsilankius svetainėje, įgyvendinti tam tikras svetainės funkcijas ir stebėti klientų naršymą svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti jums galimybę svetaine naudotis patogiai ir siekti, kad svetainė taptų dar patogesnė ir draugiškesnė.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Valdyti ir ištrinti slapukus galite naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Jūs galite ištrinti visus jūsų įrenginyje įrašytus slapukus bei naudotis kitais jūsų naršyklės nustatymais, pvz., neleisti svetainėms jūsų įrenginyje įrašyti slapukų. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

 

Slapukų nustatymai skirtingose naršyklėse:

„Google Chrome“ slapukų nustatymai

„Firefox“  slapukų nustatymai

„Internet Explorer“ slapukų nustatymai

„Safari“ slapukų nustatymai

 

Jūsų teisės

 1. teisę gauti informaciją apie tai, ar tvarkome jūsų asmens duomenis, ir prieigą prie savo duomeų;
 2. teisę kreiptis į mus su prašymu ištaisyti netikslius asmens duomenis;
 3. teisę ištrinti savo asmens duomenis. Ši teisė negalioja, jei duomenų tvarkymas susijęs su saviraiškos ir informacijos laisve, teisiniais įsipareigojimais ar teisinių reikalavimų nustatymu, vykdymu bei gynimu;
 4. teisę gauti ar perduoti kitai įmonei ar organizacijai savo asmens duomenis. Ši teisė galioja, kai asmens duomenys tvarkomi automatizuotai, remiantis Jūsų sutikimu arba pasirašius sutartį;
 5. teisę apriboti asmens duomenų tvarkymą tam tikromis aplinkybėmis;
 6. teisę nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kai asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas mūsų ar trečiųjų šalių teisėtais interesais;
 7. teisę nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais;
 8. teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis.
 9.  Asmuo, pildantis kontaktų formą ar anketą bei užsisakantis naujienlaiškį, prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų duomenų tikslumu.
Uždaryti

Sign in